De Jutters’e hoş geldiniz

pdf
De Jutters ruhsal sorunları olan çocuklar, gençler ve genç yetişkinlere teşhis koyar ve onları tedavi eder. Hedefimiz: Gencin mümkün olduğu kadar normal bir yaşam sürdürebilmesi için gerekli optimal bir gelişme sağlamak. Bunu da gencin çevresine yakın bir yerde ve hem kendisi hem de ailesi ile beraber yapmaya çalışıyoruz, çünkü gencin çevresinin tedaviye dahil edilmesinin çok önemli olduğunun bilincindeyiz. 

Bize ne tür şikâyetler için başvurabilirsiniz?

Kendinizi karamsar mı hissediyorsunuz? Okulda konsantrasyon sorunları mı yaşıyorsunuz? Ya da evde veya arkadaşlarınızla sorunlarınız mı var? De Jutters örneğin depresyonda olan, korku şikâyetleri, davranış bozuklukları veya kişilik bozukluğu olan çocukları ve gençleri tedavi eder. Çocuk ve ergen psikiyatrisi konusunda uzmanız. Ayrıca hastaneler, aile hekimleri, okullar, Gençlik ve Aile Merkezleri, belediyeler ve diğer gençlik merkezleri ve ruh sağlığı merkezleriyle de yoğun bir şekilde beraber çalışıyoruz. Böylece daima yaşadığınız yere yakın bir yerde doğru desteği alabilmenizi sağlayabiliyoruz.

Size en iyi şekilde nasıl yardımcı olabiliriz?

Daima ihtiyaçlarınıza uygun özel bir tedavi planı oluşturuyoruz, çünkü siz teksiniz ve ancak böyle davranarak size en iyi şekilde yardımcı olabiliyoruz. Uzman ekibimiz sizinle beraber sorunlarınızı çözmeye çalışmaya hazırdır. Tedavi, görüşmeler, değişik tür tedaviler, ilaç tedavileri veya egzersizlerden oluşabilmektedir. Tedaviyi ya başka gençlerle beraber bir grubun içinde ya da tek başınıza görebilirsiniz. 

Uyguladığımız tedaviler bilimsel araştırmalara ve uzmanlarımızın çocuklar ve ergenlerle uzun yıllardan beri edindikleri tecrübelere dayanmaktadırlar. Böylece size her zaman en iyi tedaviyi sağlayabiliyoruz. Zira siz kendi tedavinizin yöneticisisiniz, biz ise kaliteyi gözetiriz.

De Jutters sizin için şunları sağlar:

  • Kalite: Tedavilerimiz bilimsel araştırmalara dayanmaktadır
  • Kişiye özel tedavi: Herkes için özel bir tedavi planı
  • Aile tedaviye dahil edilmektedir: Böylece evde işler gittikçe daha iyiye gider
  • Mümkün olduğu kadar evden çalışılmaktadır: Çünkü bu sizin için en hoş şeklidir
  • Geleceğe odaklı: Mümkün olduğu kadar normal bir yaşam sürdürebilmek için

Daha fazla bilgi için

Daha fazla bilgi mi almak istersiniz? Bizimle telefonla veya e-posta ile çekinmeden irtibata geçin. Veya Haaglanden bölgesindeki merkezlerimizden birine uğrayın. De Jutters'e hoş geldiniz!

Çalışanlarımız Hollandaca konuşuyorlar. Aileniz ön görüşmede İngilizce konuşan bir uzmanla mı görüşmek istiyor? O zaman bu talebinizi kayıt yaparken iletin, böylece onu göz önünde bulundurabiliriz. Kaydınız web sitesi üzerinden yapılıyorsa, bu isteğinizi ‘Aanvullende informatie' (Ek Bilgiler) bölümünde belirtebilirsiniz.