Witamy w De Jutters

pdf
De Jutters zajmuje się diagnozowaniem i terapią dzieci i młodzieży z problemami psychicznymi. Naszym celem jest optymalny rozwój dziecka, tak aby mogło dobrze funkcjonowac w swoim otoczeniu. Ten cel próbujemy osiągnąc  razem z dzieckiem i jego rodziną, gdyż jest istotne, aby najbliższe otoczenie dziecka włączać do procesu terapeutycznego.

Specjalny serwis dla młodzieży i dzieci z Polski

Chcielibyśmy ułatwić Państwu  zrobienie pierwszego kroku w szukaniu pomocy psychologicznej w De Jutters. Jak to działa?

Aby uzyskać pomoc w De Jutters potrzebne jest skierowanie od lekarza. Po zgłoszeniu się ze skierowaniem odbędzie się wstępna rozmowa z psychologiem w języku polskim. Celem tej  rozmowy jest sformuowanie oczekiwań i potrzeb aby następnie uzyskać właściwą pomoc w jednym z naszych centrów. Osoba, która przeprowadza rozmowę, zadba o przekazanie informacji terapeucie w odpowiednim centrum, który zajmie się dalszą terapią/ udzielaniem specjalistycznej  pomocy. Ewentualna terapia jest prowadzona w języku holenderskim i angielskim.

Z jakimi problemami możesz sie do nas zgłaszać?

Jesteś przygnębiony? Masz trudności z koncentrowaniem się w szkole?  A może masz problemy w domu lub z przyjaciółmi? De Jutters zajmuje się terapią dzieci z depresją, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami zachowania i zaburzeniami osobowości.  Specjalizujemy się w  psychiatrii dzieci i młodzieży. Współpracujemy również ze szpitalami, lekarzami domowymi, szkołami i Centrami ds. młodzieży i rodziny (Centra voor Jeugd en Gezin) oraz innymi placówkami zdrowia psychicznego. Dbamy o to aby zgłaszające sie do nas osoby uzyskały właściwą pomoc blisko miejsca zamieszkania. 

Jak możemy Ci najlepiej pomóc?

Zawsze przygotowujemy indywidualny plan terapii dostosowany do Twoich potrzeb, tak aby  najlepiej Ci pomóc. Nasz zespół specjalistów jest gotowy pomóc Ci wspólnie rozwiązać Twoje problemy. Oferujemy różne formy terapii, indywidualne rozmowy, treningi grupwe, terapię lekową.

Nasze terapie są opate na wynikach badań naukowych i wieloletnim doświadczeniu terapeutów pomagających dzieciom i młodzieży. A wszystko po to, aby zapewnić Ci najlepszą opiekę. Ważne jest przy tym, żebyś Ty sam aktywnie uczestniczył w swojej terapii, podczas gdy my dbamy o jej  jakość.

Co oferuje De Jutters:

  • Jakość: nasze terapie są oparte na wynikach badań naukowych
  • Pomoc dostosowaną do indywidualnych potrzeb: dla każdego indywidualny plan terapii
  • Zaangażowanie rodziny w terapię: aby sytuacja w domu również się poprawiała
  • Ukierunkowanie na przyszłość: aby rozwijać się i żyć optymalnie

Więcej infromacji

Chcesz uzyskać więcej informacji, masz pytania? Skontaktuj sie z nami, może być mailem lub telefonicznie: 088 358 8 999.

Pytania w języku polskim prosimy kierować do Iwony Makowskiej  na adres: i.makowska@dejutters.com albo kontaktować się z nami telefonicznie: 070 850 73 04 (środa, czwartek, piątek)

Jeśli kontakt z wyżej podaną osobą nie jest mozliwy prosimy kontaktować sie przez centralny numer De Jutters: 088 358 8 999  w języku angielskim.

Nasi pracownicy mówią w języku holenderskim. Jeśli członkowie rodziny chcą przeprowadzić wstępną rozmowę w języku polskim, prosimy  poinformowć nas o tym, abyśmy mogli wziąć to pod uwagę przy umawianiu spotkania. Przy zgłoszeniach przez stronę internetową prosimy o poinformowanie o tym w polu 'Aanvullende informatie' (Dodatkowe informacje).